Безконтактна доставка піци від Primo Pizza - Primo Pizza

Блог

Безконтактна доставка піци від Primo Pizza
09 Квітня 2020

Безконтактна доставка піци від Primo Pizza

Ваші безпека та здоров’я - це наш пріоритет.

Заклади Primo Pizza завжди були місцем затишку та комфорту, приємної атмосфери та смачної їжі. Де можна зустрітися з друзями, провести час з сім’єю, неспішно посмакувати запашну піцу, або забігти на чашку кави чи на швидкий перекус. Ми всі з нетерпінням чекаємо закінчення карантину та зняття карантинних обмежень, щоб зустрітися знову у піцеріях Primo Pizza Ужгород, Тячів, Буштино, Хуст та гарно провести час разом. 

Та поки, вимушені підлаштовуватися під обставини та знаходити інші шляхи  дистанційного взаємозв’язку за допомогою безконтактної доставки піци й інших страв з меню Прімо Піца. 

Послуга “доставка Ужгород” від Primo Pizza в місті Ужгород була першою серед міст Закарпаття. Згодом ми пішли далі та запровадили “доставка Хуст”, “доставка Буштино”, “доставка Тячів”. І успішно працюємо у сервісі доставки піци протягом декількох років. Наша легендарна піца з картоплею фрі приємно здивувала смаком вже кілька сотень мешканців, адже такої ви більш ніде не знайдете, лише у закладах Primo Pizza, а зараз лише на доставці Прімо Піца.

Життя не стоїть на місці. Змінюються обставини, змінюємось і ми. 

Ваші безпека та здоров’я - це наш пріоритет. Тому, наразі, ми організували безконтактну доставку піци та інших страв з нашого асортименту по місту Ужгород, Хуст, Тячів, Буштино. Посилили режим контролю санітарних норм, забезпечили персонал необхідними засобами: маски, антисептики, рукавички - для безпечного приготування, подальшого перевезення та доставки по місту. 

Якщо ви ще не скористалися послугою “безконтактна доставка” від Primo Pizza, ви можете це зробити двома шляхами: оформити замовлення піци на сайті, або подзвонити нам за номером: 0 800-33-02-02 (дзвінки безкоштовні). 

Нам важливо бути з вами тоді, коли ви цього потребуєте, не порушуючи ваш затишок та безпеку. Безконтактна доставка піци - найбезпечніший варіант, щоб смачно нагодувати, зарядити вас енергією та надихнути на нові звершення.