Смачний дзвінок - Primo Pizza

Блог

Смачний дзвінок
24 Січня 2019

Смачний дзвінок

Доставка Primo Pizza – це абсолютно новий індивідуальний підхід.

У більшості «доставка їжі» асоціюється з доставкою саме піци. І це не дивно. Адже доставка і піца вже стали двома, практично, нероздільними словами. Зручно та швидко, зателефонувавши у call-центр або здійснивши замовлення на сайті, ви отримуєте улюблену піцу не виходячи з дому. Хіба не щастя?!

Відтепер і ми доставляємо піцу в Ужгороді, щоб улюблена піца була з вами будь-якої митті.

Звичайно, стандартною доставкою зараз нікого не здивуєш, але наша доставка піци Ужгород відрізняється безкоштовною доставкою піци безпосередньо до дверей – це удосконалений процес, створений для вашого комфорту.

Доставка Primo Pizza  – це абсолютно новий індивідуальний підхід.

«Смачний дзвінок» - саме таке головне послання послуги доставки Primo Pizza, що символічно починається з дзвінка оператору call-центру до дзвінка у ваші двері. Вам не потрібно вибігати на вулицю чи до під’їзду, відволікатися від важливих справ. Наш дбайливий кур’єр доставить піцу протягом 1 години прямо до дверей вашої затишної оселі чи офісу. Ви й не помітите, як швидко пройде час від моменту оформлення замовлення до дзвінка у двері.

Часто, щоб повноцінно сформувати думку про ту чи іншу послугу, ми звертаємо увагу на дрібниці. Приємними дрібницями у послузі доставки Primo Pizza Ужгород є безкоштовна доставка та безкоштовна упаковка.  Ніякої додаткової плати, все включено. Ви лише замовте улюблену піцу, а про решту речей, які забезпечать комфортне споживання запашної піци, ми вже подбали.

Причин здійснити «Смачний дзвінок» знайдеться багато: корпоративне свято, сімейні посиденьки, зустріч гарних друзів або романтичний вечір з коханими. Можливо ви просто втомилася після важкого робочого дня і не маєте сил зготувати щось для сім’ї?! Чи більшість часу проводите в офісі та на ділових зустрічах, а пообідати навіть у найближчому кафе часу не вистачає. А можливо ви просто зручно розмістилися перед  телевізором за переглядом доброго кіно та хочете побалувати себе чимось смачненьким? Чи несподівано навідались друзі, а ви не маєте чим їх пригостити? Варіантів є безліч!

«Смачний дзвінок» - це найвигідніше рішення, яке буде доречним у будь-якій ситуації.

Ви можете скористатися різними сервісами доставки, такими як Chili pizza Ужгород  чи будь-якими іншими знайомими вам. Але, здійснивши свій перший «Смачний дзвінок», ви зрозумієте наскільки це зручно і доступно кожному.

Ті, хто вже знайомі з брендом Primo Pizza в місті Ужгород чи інших містах Закарпаття знають, що наша місія – не просто смачно нагодувати, а також зарядити вас енергією та надихнути на нові звершення. Тому і запроваджуємо доставку піци «Смачний дзвінок», щоб бути з вами тоді, коли необхідно, не порушуючи ваш затишок і спокій.

Якщо ви зустрінете на вулицях міста позитивного кур’єра у яскравій брендовій формі Primo Pizza знайте, він поспішає з особливим замовленням, щоб зробити ще когось трішечки щасливішим.

 Стартуємо з міста Ужгород!

Контакти: 0800-33-02-02