День святого Миколая з піцерією Primo Pizza: святкування з сім'єю, подарунки малечі, доставка піци - Primo Pizza

Блог

День святого Миколая з піцерією Primo Pizza: святкування з сім'єю, подарунки малечі, доставка піци
16 Грудня 2019

День святого Миколая з піцерією Primo Pizza: святкування з сім'єю, подарунки малечі, доставка піци

Магічне свято

Кожного року 19 грудня в Україні відзначають День святого Миколая Чудотворця.

На День святого Миколая з нетерпінням чекають усі діти, адже вони задовго до самого свята пишуть листи з побажаннями й живуть в очікуванні цього магічного дня, щоб знайти такий бажаний подарунок. Святий Миколай – це не вигаданий персонаж, а реальна постать. Миколай – це чоловік, який став святим за благородні вчинки та гідне, праведне життя. 

Для дітей святий Миколай – це не лише добродій з мішком подарунків на плечах, але й наставник. Кожен з нас чув у дитинстві про різку під подушкою, якщо ми будемо нечемними. Отож, святий Миколай вчить усіх діток бути добрими та слухняними. За свій послух та добрі справи, дітлахи отримують солодощі та подарунки, а магія цього вечора зберігається у серці кожного назавжди. 

Ми на Закарпатті поважаємо постать Св. Миколая і любимо відзначати це свято у колі сім’ї. 

З плином часу традиції святкування дня Святого Миколая дещо осучаснилися, тому сходити всією сім’єю у піцерію чи замовити піцу з доставкою додому - це гарний спосіб провести час разом за приємними розмовами.

Асортимент Primo Pizza пропонує жителям Закарпаття широкий вибір страв. Гарно смакуватиме у свято “Сицилійська” піца Ужгород, “Маргарита” піца Хуст, або “Пепероні” піца Тячів, інші ситні страви у Буштино:  паста, хот-дог, клаб-сендвіч, різноманітні напої, десерти та молочні коктейлі для дітей. Також для вашої зручності можлива доставка піци до дверей, щоб не виходячи з дому, ви мали змогу насолодитися запашною гарячою піцою у сімейному затишку та домашньому теплі.