Історія походження улюбленої страви - піци - Primo Pizza

Блог

Історія походження улюбленої страви - піци
08 Лютого 2019

Історія походження улюбленої страви - піци

«Pinsere», «pita», «bĭzzo-pĭzzo»...

Без цієї страви неможливо уявити сучасну кухню: вдосконалюючись, знаходячи нові відтінки смаку, вона завоювала визнання в усьому світі. Йдеться про один з кращих кулінарних винаходів усіх часів і народів - добре знайомої нам піци.

Історія появи піци досягає глибини тисячоліть і є майже такою ж давньою, як і вся історія людства. Початком історії піци можна вважати момент, як тільки людина навчилася випікати пласкі коржі з начинкою. Дійсно, практично всі народності, які заселяли район Середземномор’я, здавна користувалися методом випікання хлібних коржів на камінні, що розігрівалось за допомогою вугілля. Хлібці присмачували оливковою олією та сезонними овочами. До того ж, це було ще й зручно тим, що подібний корж слугував тарілкою.

Достеменно не відомо, який народ винайшов піцу. На роль першовідкривачів цієї страви претендують римляни, греки, фінікійці та ін. Згідно зі згадками, що зустрічаються в історичних джерелах, перські воїни ще в V столітті до нашої ери готували коржі з фініками і сиром, якими харчувалися під час походів. В античній Греції хлібці з начинкою готували за тим самим принципом, як роблять сучасну піцу: на сире тісто розкладали зелень, оливки, цибулю і сир, присмачували начинку оливковою олією і випікали коржі на каменях.

Вперше слово «піца» згадується в латинських текстах, кінця 10 століття. На думку більшості лінгвістів, воно походить від слова «pinsere», що перекладається як «товкти», «тиснути». За іншою версією, назва страви має грецьке коріння: мовою еллінів «pita» - це лаваш. Пізніші дослідження дозволяють припустити, що слово «піца» походить від готського «bĭzzo-pĭzzo», що означає «шматок хліба».

Але, незалежно від місця народження піци, протягом довгого часу ця невибаглива страва вважалась їжею бідняків. З простих продуктів, що були під рукою - води, борошна і приправ, селяни навчилися робити плоскі круглі хлібці. Справжня ж історія становлення піци як страви і для знаті і для простолюдинів почалася з появи в Європі томатів. Екзотичні томати в Європу з Південної Америки привезли конкістадори в 1522 році. Спочатку томати вважалися отруйною «диявольською ягодою», проте, через деякий час селяни розсмакували цей плід і почали використовувати в якості начинки для традиційних хлібних коржів.

Але навіть у 1738 році, коли у Неаполі було відкрито першу піцерію («L'Antica Pizzeria Port'Alba» працює і сьогодні), піца і продовжувала залишатися їжею бідних. Відношення до піци змінилося через півтора століття, у день народження Маргарити Савойської - дружини Умберто I, який очолив об'єднане італійське королівство.

Під час поїздки в Неаполь королівська сім'я виявила бажання спробувати знамениту місцеву страву. Приготувати піцу для поважних гостей було доручено Рафаель Еспозіто – Найдосвідченіший у той час кухар - Рафаель Еспозіто, намагаючись догодити королеві, приготував для неї три піци з різними начинками: з оливковою олією, помідорами і часником, з сиром, базиліком і шпиком, а начинку для третьої піци придумав особливу, з білого сиру, червоних помідорів і зеленого базиліку, з продуктів кольорів італійського прапору. «Патріотична» страва так сподобалося королеві, що вона дозволила кухареві назвати створений ним кулінарний шедевр своїм ім'ям. Згодом «Маргарита» завоювала славу самої вишуканої їжі у всій Італії: королева наказала, щоб цю чудову піцу готували виключно у неї в палаці.

Поширення піци по усьому світу почалося з США, куди рецепт традиційної неаполітанської страви привезли італійські емігранти. У Чикаго піцу продавали прямо на вулиці, відрізаючи по шматочку: одну порцію можна було купити всього за два центи. Щоб зберегти тепло, бродячі торговці укладали свіжоспечені коржі у мідні чани і, пересуваючи їх на голові, пропонували гарячу страву перехожим. Перша піцерія в Америці з'явилася в 1905 році у Нью-Йорку. Заклад приймає відвідувачів і сьогодні.

У 40-х роках у США винайшли «американську піцу»: від італійської вона відрізнялася температурою запікання, різноманітністю і начинок і технологією приготування тіста. Коржі товсті з високими краями, що дозволяло викладати на них більше начинки.  Американці першими почали поєднувати безліч м'ясних продуктів: салямі, курку гриль, бекон. Плавно перекочували на піцу корнішони, гриби і навіть ананаси. Всесвітньо відома «Гавайська» піца, що являє собою поєднання курки й ананасу,  народилася саме в Америці.

Пройшовши непростий шлях, «коржик» став справжнім кулінарним шедевром. З простої селянської їжі перетворилася на вишукану страву, якою вшановували королів, а сьогодні пригощають друзів, з любов'ю готують вдома для найближчих і рідних людей.

Обожнюють піцу і в Україні. Велика кількість піцерій працює у різних куточках країни. У тому числі на Закарпатті: Primo Pizza Ужгород, Тячів, Буштино, Хуст. У зв’язку з такою популярністю, страву почали доставляти додому, безпосередньо до дверей, як це робимо ми - доставка піци Ужгород.

Ви завжди можете здійснити замовлення піци з доставкою в Ужгороді на обід, вечерю, зустріч з друзями чи сім’єю, скориставшись послугою доставки Primo Pizza «Смачний дзвінок».

Телефон: 0800-33-02-02
Або на сайті: https://primopizza.com.ua/