Культ їжі - Primo Pizza

Блог

Культ їжі
17 Лютого 2019

Культ їжі

Що таке їжа?

Їжа, в першу чергу, це основа нашого існування. Ми споживаємо її для поповнення запасів енергії і необхідних речовин: білків, жирів, вуглеводів, вітамінів, мінералів і мікроелементів, для нормального здорового функціонування нашого організму.

Якщо взяти ієрархічну піраміду потреб американського психолога Маслоу, то саме фізіологічні потреби людини (втамування голоду, спраги та ін.) розміщаються на першій щаблині, тобто є базовими.

Так було завжди. Їжа слугувала основним об’єктом втамування першочергової потреби – голоду. Яка ж ситуація зараз?! Жоден похід у кінотеатр не проходить без поп-корну та напою, зустріч з друзями – бажано у кафе чи піцерії, щоб можна було перекусити за приємними розмовами, відпочинок на природі супроводжується легкими закусками або піцою, яку замовили з доставкою безпосередньо до місця проведення пікніку. Дуже зручно!

Все більшого поширення набувають сервіси доставки їжі додому чи в офіс. Коли не маєш часу на приготування страв чи змоги вийти у найближче кафе, їдальню. Наприклад, у місті Ужгород працює доставка піци Primo Pizza прямо до дверей. Така послуга дає можливість організувати обід чи вечерю не виходячи з дому, не витрачаючи час на купівлю продуктів та, безпосередньо, на приготування.

Поступово їжа переросла у культ, стала невід’ємною частиною нашого життя. Чи то сніданок, обід, вечеря чи просто перекус, їжа супроводжує нас у будь-які моменти життя. Вона доповнює наші прогулянки з друзями, зустрічі з коханими, посиденьки з рідними, заряджає енергією на весь день.

Окрім фізіологічного наповнення, їжа має й емоційний зміст: приносить або не приносить задоволення. Тому дуже важливо, що ми споживаємо, в яких умовах і з ким розділяємо обід.

Сьогодні категорію «Їжа» можна віднести до тих тем, на які спілкуються у великих компаніях, наприклад, з незнайомцями. Тобто, у перелік поруч з погодою, подорожами, домашніми улюбленцями, хобі, сміливо додаємо їжу. Адже уявлення про культуру харчування, про правила приготування, про корисне і шкідливе, про смачне і несмачне, про норми і звичаї мають практично всі. Тому і цікаво поділитися досвідом і дізнатися для себе щось нове.

Наприклад, ви знали, що серед асортименту Primo Pizza окрім класичної піци, яку можна зустріти і в інших закладах Ужгорода, наприклад у Чили пица та інших, є піци, які кардинально відрізняються своєю оригінальністю. Приміром, ароматна піца з картоплею фрі та мітболами - вражає не лише своїм виглядом, а й неймовірним смаком.

Також серед своїх друзів і знайомих можете поділитися новиною про те, що улюблена Primo Pizza у місті Ужгород тепер безкоштовно доставляє піцу та інші страви з меню до самісіньких дверей. Необхідно просто здійснити «Смачний дзвінок» за номером телефону: 0-800-33-02-02, і дбайливий кур’єр якнайшвидше доставить обрану страву за вказаною адресою.

Їжа підтримує життя, наповнює силами, збуджує уяву, радує. Тому, не гайте часу, замовляйте страви з меню Primo Pizza з друзями або рідними, що може стати приємною традицією у будні та свята на довгі роки.